Bus van Luchthaven Berlijn-Tegel (TXL) naar Dresden en weer terug

✈ Vind de meest voordelige busmaatschappij van Luchthaven Berlijn-Tegel naar Dresden op CheckMyBus: Vergelijk alle maatschappijen

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Aanbieders - 5.679.007 Verbindingen
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Luchthaven Berlijn-Tegel naar Dresden

Goedkoopste busverbinding0,99 €
Snelste bus2h 15m
Vroegste bus07:00
Laatste bus23:30
Dagelijkse busverbindingen1 Ø
Afstand170,5 km
BusbedrijfBlaBlaBus, RegioJet, FlixBus

De goedkoopste busverbinding van Luchthaven Berlijn-Tegel naar Dresden

Vandaag
vanaf 8,99 €
Morgen
vanaf 8,99 €
15-07
vanaf 8,99 €
16-07
vanaf 8,99 €
17-07
vanaf 9,99 €
18-07
vanaf 9,99 €

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • BlaBlaBus
    21:25
    Berlijn Tegel - Luchthaven
    Duur 2h 15m
    23:40
    Dresden - Centraal station
    vanaf0,99 €
  • RegioJet
    15:00
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    Duur 2h 45m
    17:45
    Dresden
    vanaf4,92 €
  • RegioJet
    07:00
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    Duur 2h 45m
    09:45
    Dresden
    vanaf4,92 €
  • FlixBus
    23:30
    Berlijn Tegel - Luchthaven Terminal E
    Duur 3h 25m
    02:55
    Dresden - Centraal station
    vanaf8,99 €
  • FlixBus
    18:30
    Berlijn Tegel - Luchthaven Terminal E
    Duur 3h 0m
    21:30
    Dresden - Centraal station
    vanaf8,99 €
  • FlixBus
    18:30
    Berlijn Tegel - Luchthaven Terminal E
    Duur 3h 10m
    21:40
    Dresden - Centraal station
    vanaf9,99 €
  • FlixBus
    21:00
    Berlijn Tegel - Luchthaven Terminal E
    Duur 3h 25m
    00:25
    Dresden - Centraal station
    vanaf9,99 €

De goedkoopste treinverbinding van Luchthaven Berlijn-Tegel naar Dresden

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    06:17
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    Duur 1h 50m
    08:07
    Dresden
    vanaf17,50 €
  • Deutsche Bahn
    07:16
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    Duur 1h 51m
    09:07
    Dresden
    vanaf17,50 €
  • Deutsche Bahn
    21:16
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    Duur 1h 51m
    23:07
    Dresden
    vanaf17,50 €

De goedkoopste carpool opties van Luchthaven Berlijn-Tegel naar Dresden

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    11:30
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    Duur 1h 50m
    13:20
    Dresden
    vanaf7,00 €
  • BlaBlaCar
    02:30
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    Duur 2h 30m
    05:00
    Dresden
    vanaf7,00 €
  • Movacar
    11:30
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    Duur 2h 8m
    13:38
    Dresden
    vanaf62,77 €
  • Movacar
    12:30
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    Duur 2h 8m
    14:38
    Dresden
    vanaf62,77 €

De goedkoopste busverbinding van Dresden naar Luchthaven Berlijn-Tegel

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • BlaBlaBus
    16:15
    Dresden - Centraal station
    Duur 2h 15m
    18:30
    Berlijn Tegel - Luchthaven
    vanaf0,99 €
  • BlaBlaBus
    06:30
    Dresden - Centraal station
    Duur 2h 15m
    08:45
    Berlijn Tegel - Luchthaven
    vanaf0,99 €
  • RegioJet
    05:25
    Dresden
    Duur 2h 45m
    08:10
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    vanaf4,92 €
  • FlixBus
    15:25
    Dresden - Neustadt Treinstation
    Duur 2h 55m
    18:20
    Berlijn Tegel - Luchthaven Terminal E
    vanaf5,99 €
  • FlixBus
    15:10
    Dresden - Neustadt Treinstation
    Duur 3h 10m
    18:20
    Berlijn Tegel - Luchthaven Terminal E
    vanaf5,99 €
  • FlixBus
    23:25
    Dresden - Neustadt Treinstation
    Duur 3h 40m
    03:05
    Berlijn Tegel - Luchthaven Terminal E
    vanaf8,99 €
  • FlixBus
    08:25
    Dresden - Neustadt Treinstation
    Duur 2h 55m
    11:20
    Berlijn Tegel - Luchthaven Terminal E
    vanaf8,99 €

De goedkoopste treinverbinding van Dresden naar Luchthaven Berlijn-Tegel

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Deutsche Bahn
    05:19
    Dresden
    Duur 2h 13m
    07:32
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    vanaf17,50 €
  • Deutsche Bahn
    08:55
    Dresden
    Duur 1h 47m
    10:42
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    vanaf17,50 €

De goedkoopste carpool opties van Dresden naar Luchthaven Berlijn-Tegel

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    14:30
    Dresden
    Duur 2h 20m
    16:50
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    vanaf8,00 €
  • BlaBlaCar
    19:30
    Dresden
    Duur 2h 20m
    21:50
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    vanaf10,00 €
  • Movacar
    11:00
    Dresden
    Duur 2h 8m
    13:08
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    vanaf62,77 €
  • Movacar
    12:00
    Dresden
    Duur 2h 8m
    14:08
    Luchthaven Berlijn-Tegel
    vanaf62,77 €
Je wilt met de bus van Luchthaven Berlijn-Tegel naar Dresden of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Luchthaven Berlijn-Tegel en Dresden en laat je vetrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Dresden naar Luchthaven Berlijn-Tegel zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Luchthaven Berlijn-Tegel en op Dresden, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Daarnaast vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanaf Dresden, en alternatieve reisdoelen vanuit Luchthaven Berlijn-Tegel.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Luchthaven Berlijn-Tegel en het doel Dresden al ingevuld. Wanneer de transfer in de andere richting is, dus van Dresden naar Luchthaven Berlijn-Tegel, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer je weer vanuit Dresden naar Luchthaven Berlijn-Tegel terug wilt keren? Check dan ook meteen de terugrit en kies ook hier de betreffende datum.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit.
Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht op bushaltes of aanbieders filteren, zodat je je vlucht in geen geval mist.
Overigens: voor de transfer Luchthaven Berlijn-Tegel naar Dresden laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.

Bus halteplaats in Luchthaven Berlijn-Tegel en Dresden

Stations
Bayrische Str. 14, 01069 Dresden (Duitsland)
Schlesischer Platz , Dresden (Duitsland)
Kötzschenbroder Str. , 01139 Dresden (Duitsland)
Bayrische Str. , Dresden (Duitsland)

Een vergelijking van Luchthaven Berlijn-Tegel en Dresden

5,90 €
5,60 €
Luchthaven Berlijn-Tegel
Dresden
Een taxirit is in Luchthaven Berlijn-Tegel 6% duurder dan in Dresden.
2,70 €
2,30 €
Luchthaven Berlijn-Tegel
Dresden
Een buskaartje is in Luchthaven Berlijn-Tegel 15% duurder dan in Dresden.
3,00 €
3,00 €
Luchthaven Berlijn-Tegel
Dresden
Een groot glas bier is in Luchthaven Berlijn-Tegel 0% duurder dan in Dresden.
0,47 €
0,21 €
Luchthaven Berlijn-Tegel
Dresden
Een flesje water is in Luchthaven Berlijn-Tegel 56% duurder dan in Dresden.
8,18 €
5,31 €
Luchthaven Berlijn-Tegel
Dresden
Een hoofdgerecht is in Luchthaven Berlijn-Tegel 36% duurder dan in Dresden.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.