Bus van Barletta naar Pescara en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Barletta naar Pescara op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Barletta naar Pescara

Goedkoopste busverbinding7,99 €
Snelste bus3h 5m
Vroegste bus00:30
Laatste bus16:01
Dagelijkse busverbindingen4 Ø
Afstand213,1 km
BusbedrijfFlixBus, Marino Autolinee

De goedkoopste busverbinding van Barletta naar Pescara

Vandaag
Morgen
07-08
08-08
09-08
10-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    16:01
    Barletta - Scalo
    Duur 3h 29m
    19:30
    Pescara - Busstation
    vanaf7,99 €
  • FlixBus
    00:30
    Barletta - Scalo
    Duur 3h 5m
    03:35
    Pescara - Busstation
    vanaf13,99 €
  • Marino Autolinee
    07:40
    Barletta
    Duur 4h 20m
    12:00
    Pescara
    vanaf39,00 €
  • Marino Autolinee
    08:30
    Barletta
    Duur 3h 30m
    12:00
    Pescara
    vanaf44,00 €

De goedkoopste treinverbinding van Barletta naar Pescara

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • Trenitalia
    06:36
    Barletta
    Duur 1h 32m
    08:08
    Pescara
    vanaf9,90 €
  • Trenitalia
    23:14
    Barletta
    Duur 1h 50m
    01:04
    Pescara
    vanaf9,90 €
  • Trenitalia
    19:11
    Barletta
    Duur 2h 39m
    21:50
    Pescara
    vanaf11,50 €
  • Trenitalia
    07:37
    Barletta
    Duur 1h 31m
    09:08
    Pescara
    vanaf14,90 €

De goedkoopste carpool opties van Barletta naar Pescara

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    10:20
    Barletta
    Duur 2h 50m
    13:10
    Pescara
    vanaf14,00 €

De goedkoopste busverbinding van Pescara naar Barletta

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • FlixBus
    06:15
    Pescara - Busstation
    Duur 3h 35m
    09:50
    Barletta - Scalo
    vanaf7,99 €
  • Marino Autolinee
    15:00
    Pescara
    Duur 4h 10m
    19:10
    Barletta
    vanaf18,00 €
  • Marino Autolinee
    15:00
    Pescara
    Duur 3h 45m
    18:45
    Barletta
    vanaf18,00 €

De goedkoopste carpool opties van Pescara naar Barletta

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    21:50
    Pescara
    Duur 2h 50m
    00:40
    Barletta
    vanaf16,00 €
Je wilt met de bus van Barletta naar Pescara of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Barletta en Pescara en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Pescara naar Barletta zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Barletta en Pescara, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Pescara, alternatieve reisdoelen vanuit Barletta, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Barletta en Pescara.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Barletta en het doel Pescara al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Pescara naar Barletta, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Pescara naar Barletta.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Barletta - Pescara laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Barletta naar Pescara.

Bus halteplaats in Barletta en Pescara

Stations
Corso Vittorio Emanuele ll (Piazzale terminal bus) , 65122 Pescara (Italië)
Via Stazione Ferroviaria , 65124 Pescara (Italië)
Pescara (Italië)
Via Arnaldo da Brescia  15, 65129 Pescara (Italië)

Een vergelijking van Barletta en Pescara

3,00 €
5,75 €
Barletta
Pescara
Een taxirit is in Barletta 48% goedkoper dan in Pescara.
0,70 €
1,20 €
Barletta
Pescara
Een buskaartje is in Barletta 42% goedkoper dan in Pescara.
2,00 €
4,00 €
Barletta
Pescara
Een groot glas bier is in Barletta 50% goedkoper dan in Pescara.
0,30 €
0,23 €
Barletta
Pescara
Een flesje water is in Barletta 24% duurder dan in Pescara.
8,00 €
10,67 €
Barletta
Pescara
Een hoofdgerecht is in Barletta 26% goedkoper dan in Pescara.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.