Bus van Ann Arbor, MI naar Milwaukee en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Ann Arbor, MI naar Milwaukee op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Ann Arbor, MI naar Milwaukee

Goedkoopste busverbinding37,32 €
Snelste bus6h 50m
Vroegste bus08:55
Laatste bus20:10
Dagelijkse busverbindingen4 Ø
Afstand351,4 km
BusbedrijfGreyhound US

De goedkoopste busverbinding van Ann Arbor, MI naar Milwaukee

Vandaag
Morgen
11-08
12-08
13-08
14-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Greyhound US
    09:05
    Ann Arbor, MI - Amtrak Station
    Duur 9h 15m
    18:20
    Milwaukee, WI - Intermodal Station
    vanaf37,32 €
  • Greyhound US
    20:10
    Ann Arbor, MI - Amtrak Station
    Duur 12h 25m
    08:35
    Milwaukee, WI - Intermodal Station
    vanaf38,17 €
  • Greyhound US
    16:50
    Ann Arbor, MI - Amtrak Station
    Duur 6h 50m
    23:40
    Milwaukee, WI - Intermodal Station
    vanaf39,87 €
  • Greyhound US
    08:55
    Ann Arbor, MI - Amtrak Station
    Duur 10h 0m
    18:55
    Milwaukee, WI - Intermodal Station
    vanaf44,92 €

De goedkoopste busverbinding van Milwaukee naar Ann Arbor, MI

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • Greyhound US
    03:50
    Milwaukee, WI - Intermodal Station
    Duur 9h 0m
    12:50
    Ann Arbor, MI - Amtrak Station
    vanaf36,48 €
  • Greyhound US
    07:05
    Milwaukee, WI - Intermodal Station
    Duur 9h 10m
    16:15
    Ann Arbor, MI - Amtrak Station
    vanaf38,17 €
  • Greyhound US
    20:00
    Milwaukee, WI - Intermodal Station
    Duur 8h 40m
    04:40
    Ann Arbor, MI - Amtrak Station
    vanaf39,02 €
  • Greyhound US
    14:30
    Milwaukee, WI - Intermodal Station
    Duur 8h 50m
    23:20
    Ann Arbor, MI - Amtrak Station
    vanaf40,72 €
  • Greyhound US
    11:15
    Milwaukee, WI - Intermodal Station
    Duur 12h 5m
    23:20
    Ann Arbor, MI - Amtrak Station
    vanaf44,92 €
  • Greyhound US
    03:50
    Milwaukee, WI - Intermodal Station
    Duur 12h 10m
    16:00
    Ann Arbor, MI - Amtrak Station
    vanaf45,77 €
Je wilt met de bus van Ann Arbor, MI naar Milwaukee of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Ann Arbor, MI en Milwaukee en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Milwaukee naar Ann Arbor, MI zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Ann Arbor, MI en Milwaukee, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Milwaukee, alternatieve reisdoelen vanuit Ann Arbor, MI, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Ann Arbor, MI en Milwaukee.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Ann Arbor, MI en het doel Milwaukee al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Milwaukee naar Ann Arbor, MI, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Milwaukee naar Ann Arbor, MI.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Ann Arbor, MI - Milwaukee laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Ann Arbor, MI naar Milwaukee.

Bus halteplaats in Ann Arbor, MI en Milwaukee

Stations
S84 & Oconnor  #6533, 53214 Milwaukee (USA)
N James Lovell St 635, 53233 Milwaukee (USA)
W. St Paul's Ave 433, 53203 Milwaukee (USA)
N Maryland Ave 3346, 49440 Milwaukee (USA)

Een vergelijking van Ann Arbor, MI en Milwaukee

4,12 €
3,65 €
Ann Arbor, MI
Milwaukee
Een taxirit is in Ann Arbor, MI 12% duurder dan in Milwaukee.
1,27 €
1,91 €
Ann Arbor, MI
Milwaukee
Een buskaartje is in Ann Arbor, MI 34% goedkoper dan in Milwaukee.
3,39 €
3,39 €
Ann Arbor, MI
Milwaukee
Een groot glas bier is in Ann Arbor, MI 0% duurder dan in Milwaukee.
1,18 €
1,82 €
Ann Arbor, MI
Milwaukee
Een flesje water is in Ann Arbor, MI 36% goedkoper dan in Milwaukee.
9,95 €
9,58 €
Ann Arbor, MI
Milwaukee
Een hoofdgerecht is in Ann Arbor, MI 4% duurder dan in Milwaukee.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.