Bus van Angers naar Brest en weer terug

Vind de meest voordelige busreis van Angers naar Brest op CheckMyBus

swap
Volwassenen
1
Kinderen
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
De voordeligste prijzenVergelijken en tot 70 % besparen
De grootste keuzeWereldwijd verbindingen vinden
Eenvoudig en transparantReal-time zoeken met 1 klik!

Feiten over de bus van Angers naar Brest

Goedkoopste busverbinding16,98 €
Snelste bus6h 10m
Vroegste bus07:00
Laatste bus14:00
Dagelijkse busverbindingen3 Ø
Afstand309,3 km
BusbedrijfBlaBlaBus, FlixBus

De goedkoopste busverbinding van Angers naar Brest

Vandaag
Morgen
12-08
13-08
14-08
15-08

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • BlaBlaBus
    08:15
    Angers - Saint-Laud Station
    Duur 10h 30m
    18:45
    Brest Station
    vanaf16,98 €
  • FlixBus
    07:00
    Angers - Saint-Laud Station
    Duur 6h 10m
    13:10
    Brest Station
    vanaf16,98 €
  • BlaBlaBus
    14:00
    Angers - Saint-Laud Station
    Duur 9h 45m
    23:45
    Brest Station
    vanaf23,97 €

De goedkoopste treinverbinding van Angers naar Brest

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • SNCF
    16:38
    Angers
    Duur 4h 47m
    21:25
    Brest
    vanaf26,50 €
  • SNCF
    17:04
    Angers
    Duur 4h 26m
    21:30
    Brest
    vanaf59,50 €
  • SNCF
    12:13
    Angers
    Duur 4h 59m
    17:12
    Brest
    vanaf61,70 €
  • SNCF
    18:27
    Angers
    Duur 4h 21m
    22:48
    Brest
    vanaf65,50 €

De goedkoopste carpool opties van Angers naar Brest

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    10:10
    Angers
    Duur 4h 20m
    14:30
    Brest
    vanaf22,00 €

De goedkoopste busverbinding van Brest naar Angers

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste bustickets.

  • BlaBlaBus
    08:10
    Brest Station
    Duur 9h 55m
    18:05
    Angers - Saint-Laud Station
    vanaf16,98 €
  • BlaBlaBus
    06:45
    Brest Station
    Duur 6h 55m
    13:40
    Angers - Saint-Laud Station
    vanaf16,98 €
  • FlixBus
    16:00
    Brest Station
    Duur 6h 0m
    22:00
    Angers - Saint-Laud Station
    vanaf16,98 €
  • BlaBlaBus
    08:10
    Brest Station
    Duur 12h 0m
    20:10
    Angers - Saint-Laud Station
    vanaf18,98 €

De goedkoopste treinverbinding van Brest naar Angers

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste treinkaartjes.

  • SNCF
    07:18
    Brest
    Duur 5h 3m
    12:21
    Angers
    vanaf43,00 €
  • SNCF
    12:18
    Brest
    Duur 4h 13m
    16:31
    Angers
    vanaf50,60 €
  • SNCF
    06:27
    Brest
    Duur 4h 17m
    10:44
    Angers
    vanaf50,60 €

De goedkoopste carpool opties van Brest naar Angers

Geen specifieke datum in gedachten? Hier vind je een overzicht met de goedkoopste ritten.

  • BlaBlaCar
    18:00
    Brest
    Duur 4h 10m
    22:10
    Angers
    vanaf20,00 €
Je wilt met de bus van Angers naar Brest of in de andere richting reizen?
CheckMyBus vergelijkt alle beschikbare busverbindingen tussen Angers en Brest en laat je vertrektijden, de exacte bushaltes, alle reistijden en natuurlijk ook de beste ticketprijzen zien. Je vindt bovendien alle informatie over de voorzieningen in de bus. Heeft de bus airco, stopcontacten of wifi?
Op deze site laten we je bovendien de goedkoopste transfers van Brest naar Angers zien voor de komende dagen. Je krijgt alle informatie over de langeafstandsbushaltes in Angers en Brest, zodat je je gemakkelijk kunt oriënteren. Bovendien vind je alle mogelijkheden om verder te reizen vanuit Brest, alternatieve reisdoelen vanuit Angers, en de favoriete luchthaventransfers vanuit Angers en Brest.
Je wilt liever zoeken? In onze zoekfunctie hebben we de vertrekplaats Angers en het doel Brest al ingevuld. Wanneer je in de andere richting wilt reizen, dus van Brest naar Angers, klik je op de pijlen.
De reisdatum hebben we ook al ingevuld. Gemiddeld boeken mensen 3 - 7 dagen in de toekomst. Wanneer je een concrete reisdatum wilt checken, kies je gewoon de betreffende dag in de kalender.
Weet je al, wanneer de terugreis is? Check dan ook meteen de terugrit en kies hier de datum voor de rit van Brest naar Angers.
Reis je niet alleen? Geef dan aan met hoeveel personen jullie reizen en voer de zoekopdracht uit. Je kunt de zoekresultaten op prijs, vertrek- en aankomsttijd sorteren, en ook doelgericht naar bushaltes of aanbieders zoeken. Alles wat jij nodig hebt.
Overigens: voor de transfer Angers - Brest laten we je ook informatie over andere vervoersmiddelen zoals de trein, carpool opties en vliegtuig zien, indien beschikbaar.
Geniet van je busreis van Angers naar Brest.

Bus halteplaats in Angers en Brest

Stations
Place de la Liberté , 29200 Brest (Frankrijk)
29200 Brest (Frankrijk)
Brest (Frankrijk)

Een vergelijking van Angers en Brest

7,30 €
7,43 €
Angers
Brest
Een taxirit is in Angers 2% goedkoper dan in Brest.
1,65 €
1,50 €
Angers
Brest
Een buskaartje is in Angers 10% duurder dan in Brest.
5,00 €
4,00 €
Angers
Brest
Een groot glas bier is in Angers 20% duurder dan in Brest.
0,42 €
0,28 €
Angers
Brest
Een flesje water is in Angers 34% duurder dan in Brest.
6,25 €
16,35 €
Angers
Brest
Een hoofdgerecht is in Angers 62% goedkoper dan in Brest.

Dit zijn de mogelijkheden voor je verdere reis

Trusted shop
CheckMyBus App
Free Download
GPDR CheckMyBus shield

We waarderen uw privacy!

Om u de beste busdeals te laten zien, verzamelen we wat informatie over hoe u CheckMyBus gebruikt. We onthouden uw geanonimiseerde gegevens om onze service te verbeteren en u een persoonlijke ervaring te bieden.