calendar
Uitgebreide zoekopties
541 Aanbieders - 1.200.282 Verbindingen

Bus van en naar Utrecht

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus van een naar Utrecht

Bussen van Utrecht

Vertrektijden Utrecht
Vertrek: vrijdag 24 maart 2017

 VertrektijdHalteplaatsBus naarBusmaatschappij 
 
05:45
Utrecht - Central Station
Eindhoven Vliegveld
Terravision
 
 
Stations:
Utrecht → Eindhoven Vliegveld
 
  
 
08:30
Utrecht - Central Station
Antwerpen
Eurolines France
 
 
Stations:
Utrecht → Antwerpen
 
  
 
08:45
Utrecht - Central Station
Eindhoven Vliegveld
Terravision
 
 
Stations:
Utrecht → Eindhoven Vliegveld
 
  
 
08:50
Utrecht - Central Station
Parijs
FlixBus
 
 
Stations:
Utrecht → Parijs
 
  
 
09:00
Utrecht - Central Station
München
Eurolines Germany
 
 
Stations:
Utrecht → München
 
  
 later 

Bussen naar Utrecht

Vertrektijden Utrecht
Aankomst: vrijdag 24 maart 2017

 AankomsttijdHalteplaatsBus uitBusmaatschappij 
 
10:00
Utrecht - Central Station
Eindhoven Vliegveld
Terravision
 
 
Stations:
Eindhoven Vliegveld → Utrecht
 
  
 
11:30
Utrecht - Central Station
Weeze Airport
Terravision
 
 
Stations:
Weeze Airport → Utrecht
 
  
 
12:40
Utrecht - Central Station
Isselburg
FlixBus
 
 
Stations:
Isselburg → Utrecht
 
  
 
13:00
Utrecht - Central Station
Eindhoven Vliegveld
Terravision
 
 
Stations:
Eindhoven Vliegveld → Utrecht
 
  
 
13:20
Utrecht - Central Station
Eindhoven
FlixBus
 
 
Stations:
Eindhoven → Utrecht
 
  
 later 

Utrecht: Bushaltes en centraal busstation

  • Utrecht - Busstation
    Jaarbeursplein 19, 3521 Utrecht
  • Utrecht - Central Station
    Jaarbeursplein 14 Utrecht
  • Utrecht - Westraven P+R
    Griffioenlaan 1, 3526 Utrecht