calendar
Uitgebreide zoekopties
541 Aanbieders - 1.364.581 Verbindingen

Bus van en naar Straatsburg

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus van een naar Straatsburg

Straatsburg

Straatsburg is een stad aan de Rijn tussen Frankrijk en Duitsland en staat daarom bekend als de smeltkroes van verschillende culturele invloeden waardoor een unieke en boeiende sfeer ontstaat. De hoofdstad van de Franse Elzas is ook de thuisbasis van het Europese Parlement en staat daarom bekend als de geheime hoofdstad van Europa. Beroemd om de culturele rijkdom, beschikt Straatsburg over vele bezienswaardigheden. Je kunt wandelen over het plein Place Kléber of door het departement Petite France om een eerste indruk te krijg van de stad, waarvan het historische centrum op de werelderfgoedlijst van de UNESCO staat. Als je het leuk vindt om kunstgaleries te bezoeken, dan is Straatsburg de perfecte bestemming: het Musée des arts décoratifs, Musée d'art moderne et contemporain en het Musée des beaux-arts zijn slechts drie van de vele musea die de stad telt. Bekijk de kathedraal van Straatsburg ook een van dichtbij: het gotische gebouw staat sterk in contrast met de moderne architectuur van Straatsburg waarvan vooral het Europese Hof voor de Mensenrechten een uitgesproken voorbeeld is. De Franse Elzas is ook bekend om de culinaire hoogtepunten als flammenküchen (tarte flambée) en zuurkool (choucroute). Een maaltijd wordt als vanzelf begeleid met een lokale wijn zoals de Gewurztraminer, of een regionale bierspecialiteit. Als je tijdens de feestdagen in Straatsburg bent, dan is een uitstapje naar de kerstmarkt zeer aan te bevelen. Niet alleen is het de grootste kerstmarkt in Frankrijk, maar hij wordt ook algemeen beschouwd als de mooiste.

Heb je al zin in een bezoek aan Straatsburg, neem dan de bus: er zijn een flink aantal busmaatschappijen zoals DeinBus.de, Eurolines Germany, IC Bus en FlixBus die goedkope busreizen naar Straatsburg bieden. Ze stoppen op een van de drie busstations: het Straatsburg Bus-/Treinstation, Straatsburg Place de l’Étoile en Straatsburg Place de la Gare. Omdat deze allemaal in het centrum van de stad liggen, kun je direct beginnen met sightseeing.

Bussen van Straatsburg

Vertrektijden Straatsburg
Vertrek: zaterdag 25 maart 2017

 VertrektijdHalteplaatsBus naarBusmaatschappij 
 
04:00
Straatsburg Place de l'Etoile
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stations:
Straatsburg → Karlsruhe
 
  
 
04:30
Straatsburg Place de l'Etoile
Düsseldorf
Eurolines Germany
 
 
Stations:
Straatsburg → Düsseldorf
 
  
 
05:00
Straatsburg Place de l'Etoile
München
Eurolines Germany
 
 
Stations:
Straatsburg → München
 
  
 
05:00
Straatsburg Place de l'Etoile
Augsburg
Eurolines France
 
 
Stations:
Straatsburg → Augsburg
 
  
 
05:00
Straatsburg Place de l'Etoile
Bazel
Movelia
 
 
Stations:
Straatsburg → Bazel
 
  
 later 

Bussen naar Straatsburg

Vertrektijden Straatsburg
Aankomst: zaterdag 25 maart 2017

 AankomsttijdHalteplaatsBus uitBusmaatschappij 
 
08:55
Straatsburg Place de l'Etoile
Freiburg
FlixBus
 
 
Stations:
Freiburg → Straatsburg
 
  
 
09:05
Straatsburg Place de l'Etoile
Saarbrücken
FlixBus
 
 
Stations:
Saarbrücken → Straatsburg
 
  
 
09:45
Straatsburg Place de l'Etoile
Mannheim
FlixBus
 
 
Stations:
Mannheim → Straatsburg
 
  
 
10:15
Straatsburg Place de l'Etoile
Kehl
DeinBus.de
 
 
Stations:
Kehl → Straatsburg
 
  
 
10:55
Straatsburg Place de l'Etoile
Offenburg
FlixBus
 
 
Stations:
Offenburg → Straatsburg
 
  
 later 

Straatsburg: Bushaltes en centraal busstation

  • Straatsburg - Etoile Bourse
    67000 Straatsburg
  • Straatsburg Bus-/Treinstation
    Boulevard de Metz 3, 67000 Straatsburg
  • Straatsburg Centraal Station
    Place de la Gare 20 Straatsburg
  • Straatsburg Place de la Gare
    Place de la Gare 20 Straatsburg
  • Straatsburg Place de l'Etoile
    Place de l'Étoile Straatsburg
  • Straatsburg Rue du Marechal Lefebvre
    Rue du Maréchal Lefebvre 1 Straatsburg