calendar
Uitgebreide zoekopties
509 Aanbieders - 1.156.103 Verbindingen

Bus van en naar Straatsburg

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus van een naar Straatsburg

Straatsburg

Straatsburg is een stad aan de Rijn tussen Frankrijk en Duitsland en staat daarom bekend als de smeltkroes van verschillende culturele invloeden waardoor een unieke en boeiende sfeer ontstaat. De hoofdstad van de Franse Elzas is ook de thuisbasis van het Europese Parlement en staat daarom bekend als de geheime hoofdstad van Europa. Beroemd om de culturele rijkdom, beschikt Straatsburg over vele bezienswaardigheden. Je kunt wandelen over het plein Place Kléber of door het departement Petite France om een eerste indruk te krijg van de stad, waarvan het historische centrum op de werelderfgoedlijst van de UNESCO staat. Als je het leuk vindt om kunstgaleries te bezoeken, dan is Straatsburg de perfecte bestemming: het Musée des arts décoratifs, Musée d'art moderne et contemporain en het Musée des beaux-arts zijn slechts drie van de vele musea die de stad telt. Bekijk de kathedraal van Straatsburg ook een van dichtbij: het gotische gebouw staat sterk in contrast met de moderne architectuur van Straatsburg waarvan vooral het Europese Hof voor de Mensenrechten een uitgesproken voorbeeld is. De Franse Elzas is ook bekend om de culinaire hoogtepunten als flammenküchen (tarte flambée) en zuurkool (choucroute). Een maaltijd wordt als vanzelf begeleid met een lokale wijn zoals de Gewurztraminer, of een regionale bierspecialiteit. Als je tijdens de feestdagen in Straatsburg bent, dan is een uitstapje naar de kerstmarkt zeer aan te bevelen. Niet alleen is het de grootste kerstmarkt in Frankrijk, maar hij wordt ook algemeen beschouwd als de mooiste.

Heb je al zin in een bezoek aan Straatsburg, neem dan de bus: er zijn een flink aantal busmaatschappijen zoals DeinBus.de, Eurolines Germany, IC Bus en FlixBus die goedkope busreizen naar Straatsburg bieden. Ze stoppen op een van de drie busstations: het Straatsburg Bus-/Treinstation, Straatsburg Place de l’Étoile en Straatsburg Place de la Gare. Omdat deze allemaal in het centrum van de stad liggen, kun je direct beginnen met sightseeing.

Bussen van Straatsburg

Vertrektijden Straatsburg
Vertrek: donderdag 19 januari 2017

 VertrektijdHalteplaatsBus naarBusmaatschappij 
 
18:20
Straatsburg Place de l'Etoile
Neurenberg
FlixBus
 
 
Stations:
Straatsburg → Neurenberg
 
  
 
18:35
Straatsburg Place de l'Etoile
Offenburg
FlixBus
 
 
Stations:
Straatsburg → Offenburg
 
  
 
18:45
Straatsburg Place de l'Etoile
Leipzig
FlixBus
 
 
Stations:
Straatsburg → Leipzig
 
  
 
19:05
Straatsburg Place de l'Etoile
Freiburg
FlixBus
 
 
Stations:
Straatsburg → Freiburg
 
  
 
19:40
Straatsburg Place de l'Etoile
Offenburg
DeinBus.de
 
 
Stations:
Straatsburg → Offenburg
 
  
 later 

Bussen naar Straatsburg

Vertrektijden Straatsburg
Aankomst: donderdag 19 januari 2017

 AankomsttijdHalteplaatsBus uitBusmaatschappij 
 
20:05
Straatsburg Place de l'Etoile
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stations:
Karlsruhe → Straatsburg
 
  
 
20:30
Straatsburg Place de l'Etoile
Basel - Mulhouse Vliegveld
FlixBus
 
 
Stations:
Basel - Mulhouse Vliegveld → Straatsburg
 
  
 
20:35
Straatsburg Place de l'Etoile
Freiburg
FlixBus
 
 
Stations:
Freiburg → Straatsburg
 
  
 
21:45
Straatsburg Place de l'Etoile
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stations:
Karlsruhe → Straatsburg
 
  
 
22:25
Straatsburg Place de l'Etoile
Zürich
FlixBus
 
 
Stations:
Zürich → Straatsburg
 
  

Straatsburg: Bushaltes en centraal busstation

  • Straatsburg - Etoile Bourse
    67000 Straatsburg
    Straatsburg - Etoile Bourse
  • Straatsburg Bus-/Treinstation
    Boulevard de Metz 3, 67000 Straatsburg
    Straatsburg Bus-/Treinstation
  • Straatsburg Centraal Station
    Place de la Gare 20 Straatsburg
    Straatsburg Centraal Station
  • Straatsburg Place de la Gare
    Place de la Gare 20 Straatsburg
    Straatsburg Place de la Gare
  • Straatsburg Place de l'Etoile
    Place de l'Étoile Straatsburg
    Straatsburg Place de l'Etoile
  • Straatsburg Rue du Marechal Lefebvre
    Rue du Maréchal Lefebvre 1 Straatsburg
    Straatsburg Rue du Marechal Lefebvre