calendar
Uitgebreide zoekopties
541 Aanbieders - 1.107.992 Verbindingen

Bus van en naar Lyon

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus van een naar Lyon

Lyon

Lyon is de op twee na grootste stad van Frankrijk en wordt beschouwd als een van de meest aantrekkelijke metropolen van de wereld. De voormalige hoofdstad van de Galliërs heeft bezoekers veel te bieden, waaronder talloze musea en galeries, het Place des Terreaux, de Basiliek van Notre-Dame de Fourvière en de ateliers waar zijde wordt verwerkt in Croix-Rousse. Dankzij deze en vele andere bezienswaardigheden, werd de stad in 1998 bestempeld als UNESCO Werelderfgoed. Tijdens je bezoek aan Lyon moet je zeker een wandeling maken langs de twee rivieren, de Rhône en de Saône. Daarna kun je genieten van een heerlijke maaltijd in een van de vele restaurants met een Michelin-ster die eigendom zijn van of zijn opgericht door beroemde chefs als Paul Bocuse, Pierre Orsi of Mère Brazier. Ietsjes nuchterder zijn de vele typisch Lyonaisse restaurants genaamd bouchons, waar lokale specialiteiten als kaas en wijn worden geserveerd. Als je zin hebt om te winkelen, struin dan gewoon door de smalle steegjes rondom het Carré d’Or – het Gouden Plein. Begin december is een reis naar Lyon zeer aan te raden vanwege het Fête des Lumières (Feest van het Licht): Ieder huishouden doet mee aan de festiviteiten door kaarsen langs de ramen te plaatsen. Dit zorgt voor een unieke en zeer indrukwekkende sfeer.

Lyon is eenvoudig te bereiken vanuit vele Franse en internationale steden. Busmaatschappijen als Eurolines France, FlixBus, isilines en OUIBUS bieden busreizen naar Lyon en stoppen op Lyon - Gare SNCF de Lyon Perrache of het Lyon Part-Dieu - Centraal station. Omdat beide busstations in het centrum van de stad liggen, kun je direct beginnen me een bezoek aan de bezienswaardigheden.

Bussen van Lyon

Vertrektijden Lyon
Vertrek: vrijdag 24 februari 2017

 VertrektijdHalteplaatsBus naarBusmaatschappij 
 
13:45
Lyon Part-Dieu - Centraal station
Clermont-Ferrand
OUIBUS
 
 
Stations:
Lyon → Clermont-Ferrand
 
  
 
13:50
Lyon - Gare SNCF de Lyon Perrache
Valentie
OUIBUS
 
 
Stations:
Lyon → Valentie
 
  
 
14:25
Lyon Part-Dieu - Centraal station
Clermont-Ferrand
FlixBus
 
 
Stations:
Lyon → Clermont-Ferrand
 
  
 
14:30
Lyon Part-Dieu - Centraal station
Reims
FlixBus
 
 
Stations:
Lyon → Reims
 
  
 
14:45
Lyon - Gare SNCF de Lyon Perrache
Nice Airport
OUIBUS
 
 
Stations:
Lyon → Nice Airport
 
  
 later 

Bussen naar Lyon

Vertrektijden Lyon
Aankomst: vrijdag 24 februari 2017

 AankomsttijdHalteplaatsBus uitBusmaatschappij 
 
15:15
Lyon Part-Dieu - Centraal station
Grenoble
FlixBus
 
 
Stations:
Grenoble → Lyon
 
  
 
16:00
Lyon - Gare SNCF de Lyon Perrache
Praag
Eurolines Czech Republic
 
 
Stations:
Praag → Lyon
 
  
 
17:20
Lyon - Gare SNCF de Lyon Perrache
Grenoble
OUIBUS
 
 
Stations:
Grenoble → Lyon
 
  
 
18:20
Lyon - Gare SNCF de Lyon Perrache
Valentie
OUIBUS
 
 
Stations:
Valentie → Lyon
 
  
 
18:35
Lyon - Gare SNCF de Lyon Perrache
Saint-Gervais-les-Bains
OUIBUS
 
 
Stations:
Saint-Gervais-les-Bains → Lyon
 
  
 later 

Lyon: Bushaltes en centraal busstation

  • Lyon - Gare SNCF de Lyon Perrache
    Cours de Verdun Rambaud Lyon
  • Lyon - Parking relais Porte de Lyon
    Les Charrières 69570 Lyon
  • Lyon - Perrache / Place Carnot
    Cours de Verdun Gensoul, 69002 Lyon
  • Lyon Part-Dieu - Centraal station
    Place Charles Béraudier 5, 69003 Lyon
  • Lyon St Exupery - Luchthaven
    Rue du Danemark, 69125 Lyon