calendar
Uitgebreide zoekopties
541 Aanbieders - 1.361.160 Verbindingen

Bus van en naar Berlijn

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus van een naar Berlijn

Berlijn

Verliefd op Berlijn? De wereldstad aan de Spree is niet alleen de hoofdstad van Duitsland, maar ook een topbestemming van bussen. Of je nu gaat winkelen, naar de musical gaat, of op bezoek bij vrienden - Berlijn is dankzij de gastvrije charme een geliefd reisdoel voor iedereen en is beter nog dan alle andere Duitse steden comfortabel met de bus te bereiken. Op CheckMyBus vind je alle verbindingen van en naar Berlijn in één oogopslag, of het nu gaat om FlixBus, IC Bus, RegioJet (Student Agency), Swebus of een andere busmaatschappij. Je persoonlijke verkenningstocht door de hoofdstad kan beginnen op meerdere haltes - waaronder de bushalte op het Berlijn Alexanderplatz, op Berlijn - Treinstation zuid of op het Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition direct aan de voet van de Funkturm (radiotoren) van Berlijn. De geschikte bus naar Berlijn vind je al met één klik!

Bussen van Berlijn

Vertrektijden Berlijn
Vertrek: zaterdag 25 maart 2017

 VertrektijdHalteplaatsBus naarBusmaatschappij 
 
03:55
Berlijn Alexanderplatz
Brussel
FlixBus
 
 
Stations:
Berlijn → Brussel
 
  
 
06:00
Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition
Villingen-Schwenningen
FlixBus
 
 
Stations:
Berlijn → Villingen-Schwenningen
 
  
 
06:40
Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition
Keulen / Bonn Airport
Eurolines Germany
 
 
Stations:
Berlijn → Keulen / Bonn Airport
 
  
 
06:50
Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition
Leeg
FlixBus
 
 
Stations:
Berlijn → Leeg
 
  
 
06:55
Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition
Zakopane
PolskiBus
 
 
Stations:
Berlijn → Zakopane
 
  
 later 

Bussen naar Berlijn

Vertrektijden Berlijn
Aankomst: zaterdag 25 maart 2017

 AankomsttijdHalteplaatsBus uitBusmaatschappij 
 
07:35
Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition
Stettin
FlixBus
 
 
Stations:
Stettin → Berlijn
 
  
 
07:55
Berlijn - Dierentuin
Stettin
FlixBus
 
 
Stations:
Stettin → Berlijn
 
  
 
07:55
Berlijn, metrostation. Alt-Tegel
Stettin
EuroTicket
 
 
Stations:
Stettin → Berlijn
 
  
 
08:10
Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition
Dresden
RegioJet
 
 
Stations:
Dresden → Berlijn
 
  
 
08:15
Berlijn - Treinstation zuid
Dresden
FlixBus
 
 
Stations:
Dresden → Berlijn
 
  
 later 

Berlijn: Bushaltes en centraal busstation

  • Berlijn - Centraal busstation Aral
    Messedamm 6, 14057 Berlijn
  • Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition
    Masurenallee 4 Berlijn
  • Berlijn - Centraal station
    Europaplatz, 10557 Berlijn
  • Berlijn - Dierentuin
    Hardenbergplatz 15, 10623 Berlijn
  • Berlijn - Lichtenberg
    Gudrunstraße 1, 10365 Berlijn
  • Berlijn - Treinstation Dierentuin
    Jebensstraße 24, 10623 Berlijn
  • Berlijn - Treinstation oost
    Am Ostbahnhof 9 Berlijn
  • Berlijn - Treinstation Wannsee
    Kronprinzessinnenweg 251, 14109 Berlijn
  • Berlijn - Treinstation zuid
    Hildegard-Knef-Platz Berlijn
  • Berlijn Alexanderplatz
    Alexanderstraße 3 Berlijn
  • Berlijn Europaplatz - Centraal station
    Europaplatz 1 Berlijn
  • Berlijn Jannowitzbrücke
    Holzmarktstraße 4 Berlijn
  • Berlijn, metrostation. Alt-Tegel
    Berliner Straße 103, 13507 Berlijn
  • Berlijn-Spandau station
    Altstädter Ring 3, 13597 Berlijn
  • Berlin Wannsee
    Kronprinzessinnenweg 3, 14109 Berlijn