calendar
Uitgebreide zoekopties
509 Aanbieders - 1.156.063 Verbindingen

Bus van en naar Berlijn

Alle busverbindingen vergelijken: Vind de voordeligste bus van een naar Berlijn

Berlijn

Verliefd op Berlijn? De wereldstad aan de Spree is niet alleen de hoofdstad van Duitsland, maar ook een topbestemming van bussen. Of je nu gaat winkelen, naar de musical gaat, of op bezoek bij vrienden - Berlijn is dankzij de gastvrije charme een geliefd reisdoel voor iedereen en is beter nog dan alle andere Duitse steden comfortabel met de bus te bereiken. Op CheckMyBus vind je alle verbindingen van en naar Berlijn in één oogopslag, of het nu gaat om FlixBus, IC Bus, RegioJet (Student Agency), Swebus of een andere busmaatschappij. Je persoonlijke verkenningstocht door de hoofdstad kan beginnen op meerdere haltes - waaronder de bushalte op het Berlijn Alexanderplatz, op Berlijn - Treinstation zuid of op het Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition direct aan de voet van de Funkturm (radiotoren) van Berlijn. De geschikte bus naar Berlijn vind je al met één klik!

Bussen van Berlijn

Vertrektijden Berlijn
Vertrek: donderdag 19 januari 2017

 VertrektijdHalteplaatsBus naarBusmaatschappij 
 
14:50
Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition
Leipzig
FlixBus
 
 
Stations:
Berlijn → Leipzig
 
  
 
14:54
Berlijn - Centraal station
Stuttgart
Locomore
 
 
Stations:
Berlijn → Stuttgart
 
  
 
15:00
Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition
Görlitz
FlixBus
 
 
Stations:
Berlijn → Görlitz
 
  
 
15:00
Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition
Dresden
Eurolines Germany
 
 
Stations:
Berlijn → Dresden
 
  
 
15:00
Berlijn - Centraal busstation Aral
Warschau
Distribusion
 
 
Stations:
Berlijn → Warschau
 
  
 later 

Bussen naar Berlijn

Vertrektijden Berlijn
Aankomst: donderdag 19 januari 2017

 AankomsttijdHalteplaatsBus uitBusmaatschappij 
 
15:00
Berlijn Jannowitzbrücke
Stuttgart
BERLIN SHUTTLE
 
 
Stations:
Stuttgart → Berlijn
 
  
 
17:45
Berlijn - Treinstation zuid
Leipzig
FlixBus
 
 
Stations:
Leipzig → Berlijn
 
  
 
17:50
Berlijn - Treinstation zuid
Hoyerswerda
FlixBus
 
 
Stations:
Hoyerswerda → Berlijn
 
  
 
17:55
Berlijn, metrostation. Alt-Tegel
Stettin
EuroTicket
 
 
Stations:
Stettin → Berlijn
 
  
 
19:00
Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition
Magdeburg
FlixBus
 
 
Stations:
Magdeburg → Berlijn
 
  
 later 

Berlijn: Bushaltes en centraal busstation

  • Berlijn - Centraal busstation Aral
    Messedamm 6, 14057 Berlijn
    Berlijn - Centraal busstation Aral
  • Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition
    Masurenallee 4 Berlijn
    Berlijn - Centraal busstation/Station Exhibition
  • Berlijn - Centraal station
    Europaplatz, 10557 Berlijn
    Berlijn - Centraal station
  • Berlijn - Dierentuin
    Hardenbergplatz 15, 10623 Berlijn
    Berlijn - Dierentuin
  • Berlijn - Lichtenberg
    Gudrunstraße 1, 10365 Berlijn
    Berlijn - Lichtenberg
  • Berlijn - Treinstation Dierentuin
    Jebensstraße 24, 10623 Berlijn
    Berlijn - Treinstation Dierentuin
  • Berlijn - Treinstation oost
    Am Ostbahnhof 9 Berlijn
    Berlijn - Treinstation oost
  • Berlijn - Treinstation Wannsee
    Kronprinzessinnenweg 251, 14109 Berlijn
    Berlijn - Treinstation Wannsee
  • Berlijn - Treinstation zuid
    Hildegard-Knef-Platz Berlijn
    Berlijn - Treinstation zuid
  • Berlijn Alexanderplatz
    Alexanderstraße 3 Berlijn
    Berlijn Alexanderplatz
  • Berlijn Europaplatz - Centraal station
    Europaplatz 1 Berlijn
    Berlijn Europaplatz - Centraal station
  • Berlijn Jannowitzbrücke
    Holzmarktstraße 4 Berlijn
    Berlijn Jannowitzbrücke
  • Berlijn, metrostation. Alt-Tegel
    Berliner Straße 103, 13507 Berlijn
    Berlijn, metrostation. Alt-Tegel
  • Berlijn-Spandau station
    Altstädter Ring 3, 13597 Berlijn
    Berlijn-Spandau station